Her geçen gün artan yatırımları ve geniş hizmet ağı ile Marmara bölgesinin önemli şehri Bursa da faaliyet gösteren Gökbora Bursa Bölge Müdürlüğü, uluslararası nakliye sektöründe Bursanın parlayan yıldızı olmaya devam etmektedir. 19000 m2 arazi üzerine kurulmuş, modern altyapısı ile kendi tesislerinde, üstün hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Gökbora Bursa Bölge Müdürlüğü, yenilenen araç filosu, uzman kadrosu yatırımları ilsektörde yarattığı farkı arttırarak sürdürmektedir. 

Başta Avrupa Ülkeleri olmakla birlikte, Balkan ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu da Hizmetlerine devam eden Gökboraparsiyel ve komple ihracat ve ithalat karayolu taşımaları, gümrüklü ve serbest depolama, hava kargo ve deniz yolu taşımaları, Proje (low bad ) yüklemeleri, iç nakliye hizmetleri ile sektördeki ağırlığını günden güne arttırarak sürdürmektedir. 

Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Romanya, Bulgaristan ve Azerbaycanda kurulu bulunan kendi şirketleri ile hizmet veren Gökbora AŞ, Bursa da kurulu firmalarımızı, Avrupa ve Dünya üzerinde yapmış olduğu çalışmalarda desteklemeyi ilke edinmiştir. 

Gökbora Bursa Bölge Müdürlüğümüz, Bursa Merkez, İlçeler, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Balıkesir ve Çanakkale bölgelerinde; Otomotiv, Tekstil, Makine, Gıda, Orman Ürünleri, Mobilya, Alüminyum, Cam vb. sektörlerdeki, seçkin firmalara kesintisiz hizmet vermektedir. 

Modern dizayn edilmiş, Bursa Gümrüğüne bağlı 3000 m2 antrepo, 6000 m2 serbest depolama alanı, yapımı yeni tamamlanan 3500 m2 ilave serbest depolama alanı ve çalışmaları devam eden 1000 m2 soğuk Hava depolama alanı, tır parkları, yükleme rampaları ve idari binaları, Yenilenen güncel teknoloji uyumlu araçları, 18 kişilik uzman personeli ile Gökbora Bursa Bursanın hızlı gelişimine, aynı hızda uyum sağlamaktadır. 

Telefon 1 0224 442 82 18
Telefon 2 0224 442 82 24
Fax 0224 442 82 14 – 15
E-posta gbrbursa@gokbora.com
Web www.gokbora.com
Adres İzmir yolu 15.km Ürünlü Mevkii Nilüfer / BURSA